O nás

Náš Amor, kterému říkáme Angelo, je velmi hrdý a elegantní pejsek. Mezi jeho velké přednosti patří tmavé oko, nůžkový skus, laková černá a sněhová bílá barva srsti, černá okruží okolo očí, černá varlata a ladný pohyb.

Angelo miluje volnost, zbožňuje lesy a pole. Jelikož je neúnavný a výborný plavec, tak miluje vodu.

Musím říci, že každý, kdo se s Angelem setká, tak na něm velmi kladně hodnotí jeho povahové rysy, především jak je trpělivý, mazlivý a přátelský. Někdy je důvěřivý k cizím lidem až moc, bohužel ne každý má dobré úmysly.

Někdy se divím, jak je hodný a trpělivý k malým dětem, když si s ním hrají a u toho ho tahají za ocas a uši, on drží a ještě jim olízne obličej a dál si s nimi hraje, to sám obdivuji. Já bych na jeho místě alespoň zavrčel a to on vůbec nikdy neudělá.

Co se týče fenek, tak s těma si nejraději hraje tím způsobem hups na ní a šup na to, no jsme trochu divoch ! ?

Jinak Angelo má úžasného modrookého kamaráda Louisiánského Leoparda Areska, se kterým rád blbne, plave a nejraději se spolu prohánějí na poli a v lese.

Chipsy in Raul
Chipsy in Raul

  • Otec Chipsy in Raul

Co se týče Angelovy vnější stránky, tak musím říct, že ač jsem se s jeho otcem nikdy nesetkal tak z fotografií je to až neuvěřitelné, jaká je to podoba (Anglická noblesa).

Amor Royal Felicity
Amor Royal Felicity
  • Amor Royal Felicity

Angelovu maminku jsem měl také možnost několikrát vidět a tu jeho trpělivost má určitě po ní, neboť ona byla tak úžasná, velmi hodná, důstojná a velmi krásná. 

Co se týče Angelových sourozenců, tak jeho 2 sestry Akirka a Arielka již měli vrh a pokaždé to byla zdravá a krásná štěňátka. 

Dnes jsem strašně moc rád, že jsem si vybral přesně Amora (Angela) a tímto bych rád velmi poděkoval naší paní chovatelce za úžasného zdravého pejska.